2016 AP All-Southwest District football teams


By The Associated Press



Isaiah Harding (55) shown here blocking on offense, was named the Division V Defensive Player of the Year.


Xenia’s Division II first teamer Meechi Harris.


Beavercreek’s Jackson Knipper (30) is a Division I first team defensive standout.


Also a talented tight end, Greeneview’s Ethan Bradds was named the Division V first-team punter.


Fairborn’s Brandon Easterling (3) can add D-II defensive first team selection to his record-setting 2016 season.


By The Associated Press

COLUMBUS — The 2016 Associated Press All-Southwest District football teams, as selected by a media panel from the district:

DIVISION I

First team

Offense

Ends_Nick Kovacs, Springboro, 6-feet-3, 190 pounds, senior; L’Christian “Blue” Smith, Huber Heights Wayne, 6-5, 215, jr.; Zelwyn Robinson, West Chester Lakota West, 5-8, 176, sr. Linemen_Jack Carman, Fairfield, 6-6, 310, jr.; Ben Jackson, Huber Heights Wayne, 6-2, 265, sr.; Zack Richardson, Cincinnati Sycamore, 6-6, 285, sr.; Howard Watkins, Cincinnati Colerain, 6-5, 280, sr. Quarterback_Jake Borman, Cincinnati Sycamore, 6-0, 185, sr.; Brody Mahle, Springboro, 5-10, 175, sr. Backs_Ra’Von Bonner, Cincinnati Sycamore, 5-11, 210, sr.; Danny Davis, Springfield, 6-3, 190, sr.; Fred Pitts, Huber Heights Wayne, 5-10, 200, sr. Kicker_Charlie Kuhbander, Springboro, 5-10, 190, sr.

Defense

Linemen_Malik Vann, Fairfield, 6-3, 255, jr.; Mazon Walker, Huber Heights Wayne, 5-11, 285, sr.; Zaid Hamdan, Mason, 6-0, 260, jr. Linebackers_Kyle Bolden, Cincinnati Colerain, 6-1, 215, sr.; Brady Stoll, Cincinnati St. Xavier, 6-1, 215, sr.; Jackson Knipper, Beavercreek, 6-1, 245, sr. Backs_Keontae Jones, Cincinnati Colerain, 5-11, 170, sr.; Josiah Scott, Fairfield, 5-11, 175, sr.; Zach Lyons, Cincinnati Elder, 6-0, 210, sr.; Matt Wilcox, Huber Heights Wayne, 5-10, 190, sr.; Carl Grimm, Cincinnati St. Xavier, 6-1, 185, sr. Punter_Jerred McGuire, Fairfield, 6-1, 205, sr.

Offensive player of the year: Ra’Von Bonner, Cincinnati Sycamore

Defensive player of the year: Kyle Bolden, Cincinnati Colerain

Coach of the year: Tom Bolden, Cincinnati Colerain

Second team

Offense

Ends_R.J. Khayo, Cincinnati Archbishop Moeller, 5-9, 165, so.; Vince Sanford, Hamilton, 6-1, 195, sr.; Cameron Specht, Cincinnati St. Xavier, 5-7, 155, jr. Linemen_Max Morgan-Elliott, Huber Heights Wayne, 6-3, 260, sr.; Jacob Gall, Cincinnati Archbishop Moeller, 6-2, 290, sr.; J.J. Shaw, Mason, 6-5, 245, sr.; Andrew Johnson, Milford, 6-3, 315, sr. Quarterback_Rashad McKee, Huber Heights Wayne, 6-0, 190, so.; Dakota Allen, Lebanon, 6-4, 200, sr.; Eric Jackson, Hamilton, 5-11, 205, sr. Backs_Monalo Caldwell, Cincinnati Colerain, 5-10, 220, sr.; Matt Sora, Mason, 5-11, 195, jr.; Chase Witte, Milford, 5-10, 180, sr. Kicker_Cole Smith, Middletown, 5-11, 165, sr.

Defense

Linemen_Alex Reigelsperger, Huber Heights Wayne, 6-4, 235, jr.; Leonard Taylor, Springfield, 6-6, 240, jr.; Aeneas Hawkins, Cincinnati Archbishop Moeller, 6-3, 255, jr.; Alex King, Mason, 6-4, 220, sr.; Gabe Newburg, Clayton Northmont, 6-3, 215, so. Linebackers_Dan Bolden, Cincinnati Colerain, 6-1, 225, jr.; Nick Straw, Lebanon, 6-2, 218, so. Backs_Amir Riep, Cincinnati Colerain, 6-0, 185, sr.; Tyler Tischler, Springboro, 5-10, 185, sr.; Julian Linkhart, Beavercreek, 6-0, 175, sr.; Marcos Aull, West Chester Lakota West, 6-1, 188, sr. Punter_Joshua Glazer, Cincinnati St. Xavier, 6-5, 180, sr.

Honorable Mention

Jordan Campbell, Lebanon; Nate Obringer, Lebanon; Danny Faillace, Cincinnati Elder; Adam Schwallie, Cincinnati Elder; Spencer Bono, Cincinnati Elder; Cam Naber, Cincinnati Oak Hills; Jake Woycke, Cincinnati Oak Hills; Kyle Montag, Cincinnati Oak Hills; Chico Robinson, Fairfield; Aaron McKenzie, Fairfield; James Mitchell, Fairfield; Donovan Shelton, Centerville; Jake Spiewak, Centerville; Mason Kuhr, Centerville; Jevon Henderson, Centerville; Sam Vance, Centerville; Max Wynn, Centerville; Austin Hanes, Centerville; Graham Bochenek, Kettering Fairmont; Zach Carpenter, Cincinnati Archbishop Moeller; Jeremy Meiser, Cincinnati Archbishop Moeller; Mike Davis, Beavercreek; Kaden Wenger, Beavercreek; Bryce Neuse, Beavercreek;

Kelley Kinser, Springfield; Shane Ramey, Springfield; Cameron Hoelscher, Springfield; DeSean Bradley, Springfield; Jacob Metzler, Hamilton; Tyler Bentley, West Chester Lakota West; Steven Faucheux, West Chester Lakota West; Xavier Martin, Liberty Township Lakota East; Kawantay Stanley, Cincinnati Colerain; Cole Pearce, Mason; Grant Young, Cincinnati Sycamore; Jake Buerkle, Cincinnati St. Xavier; Colton Paul, Cincinnati St. Xavier.

DIVISION II

First team

Offense

Ends_Gerald Smith, Harrison, 5-11, 175, sr.; Meechi Harris, Xenia, 6-2, 175, jr.; Jake Newton, Cincinnati Anderson, 5-9, 164, sr. Linemen_Josh Myers, Miamisburg, 6-6, 310, sr.; Matt Sichterman, Kings Mills Kings, 6-5, 280, sr.; Bryce Couch, Trenton Edgewood, 6-4, 260, sr.; Travis Hall, Troy, 6-4, 310, sr. Quarterback_Jay Volpenhein, Cincinnati Anderson, 6-2, 180, jr.; Hayden Kotwica, Troy, 6-1, 169, sr. Backs_Christian Turner, Cincinnati La Salle, 5-9, 175, sr.; Josh Browder, Troy, 5-9, 192, sr. Kicker_Harry Sands, Cincinnati Turpin, 5-6, 140, jr.

Defense

Linemen_Jerron Cage, Cincinnati Winton Woods, 6-3, 285, sr.; Dan Sichterman, Kings Mills Kings, 6-4, 240, sr.; Joah Schricker, Troy, 6-1, 210, jr.; Chris Meyers, Miamisburg, 6-3, 195, sr. Linebackers_Lang Evans, Cincinnati Turpin, 5-11, 215, sr.; Jarell White, Cincinnati La Salle, 5-9, 195, sr.; Cris Oats, Cincinnati Winton Woods, 6-4, 215, jr.; Jake Brown, Miamisburg, 6-1, 215, sr. Backs_Will Hausfeld, Cincinnati Turpin, 5-10, 175, jr.; Tre’Sean Smith, Cincinnati La Salle, 6-1, 190, sr.; Brandon Easterling, Fairborn, 5-11, 185, sr. Punter-Raymond Kozlowski, Cincinnati Princeton, 6-0, 180, sr.

Offensive player of the year: Josh Myers, Miamisburg

Defensive player of the year: Lang Evans, Cincinnati Turpin

Coach of the year: Matt Burgbacher, Troy

Second team

Offense

Ends_Eddie Driskell, Trenton Edgewood, 6-4, 190, sr.; Trey Sanders, Vandalia-Butler, 6-3, 180, jr.; Gracen Barnhart, Fairborn, 5-9, 165, sr. Linemen_Jacob Ungruhe, Morrow Little Miami, 6-5, 310, sr.; Cody Lamb, Miamisburg, 6-4, 265, sr.; Dylan Browning, Cincinnati Anderson, 6-4, 270, sr.; Isaiah Trimble, New Carlisle Tecumseh, 6-4, 270, sr. Quarterback_Griffin Merritt, Cincinnati La Salle, 6-2, 180, jr.; Tyler Knecht, Kings Mills Kings, 6-3, 210, sr. Backs_Jake Neatherton, Miamisburg, 5-9, 205, sr.; Isaiah Bowser, Sidney, 6-1, 200, jr. Kicker_Jacob Anderson, Troy, 6-0, 166, sr.

Defense

Linemen_Jowon Briggs, Cincinnati Walnut Hills, 6-3, 270, so.; Austin Silcox, Harrison, 6-2, 205, jr.; Sammy Myres, Cincinnati Turpin, 6-1, 205, sr.; Jamal Hines, Cincinnati Princeton, 6-3, 225, sr. Linebackers_Greg Dingledine, Trenton Edgewood, 6-0, 240, sr.; Jack Tyszkiewicz, Cincinnati Turpin, 6-2, 190, sr.; John Wehrkamp, Troy, 5-10, 197, jr.; Brody Ingle, Cincinnati La Salle, 6-1, 190, so. Backs_Da’Meak Brandon, Cincinnati La Salle, 5-9, 150, sr.; Tony Clark, Miamisburg, 5-8, 160, jr.; Cameron Beck, Loveland, 5-10, 170, sr. Punter_Drew Graflin, Loveland, 5-9, 165, sr.

Honorable Mention

Jack Campbell, Cincinnati Turpin; Drew Spencer, Cincinnati Turpin; Luke Bohenek, Cincinnati Turpin; Colin Thompson, Cincinnati Turpin; Tyler Johnson, Miamisburg; Amadaz Jones, Cincinnati Anderson; Austin Watt, Cincinnati Anderson; Zeke Correll, Cincinnati Anderson; Kyle Blaha, Cincinnati Anderson; Harrison Hill, Cincinnati Anderson; Josh Whyle, Cincinnati La Salle; Zach Rumpke, Cincinnati La Salle; Nate Pierce, Cincinnati La Salle; Hunter Boggs, Trenton Edgewood; Drew Reckart, Trenton Edgewood; Devon Garrett, Trenton Edgewood; Julian Pletz, Trenton Edgewood; Quinn Jones, Trenton Edgewood; Eli Ulsh, Cincinnati Glen Este; Elijah Johnson, Cincinnati Glen Este; Solomon Reed, Cincinnati Princeton; Frankie Young, Harrison; Drew Banks, Harrison; Eli Altherr, Batavia Amelia; Blake Boyles, Batavia Amelia; Logan Flatt, Vandalia-Butler; Matt Grossman, Vandalia-Butler; Gavin Kohler, Vandalia-Butler; Lucas Patten, Morrow Little Miami; Jake Shirey, Morrow Little Miami; Kermit “KJ” Redmon, Fairborn; Damien Mentzer, Fairborn; Joseph Simpkins, Riverside Stebbins; Luke Waddell, Loveland; Will Brumfield, Troy; Sam Jackson, Troy; Devan Rogers, Sidney;

Andrew Kerobo, Cincinnati Winton Woods; Lorenzo Gust, Cincinnati Winton Woods; Gianni Gamble, Cincinnati Winton Woods; Raymon Potter, Kings Mill Kings; Grant Coleman, Kings Mills Kings; Ryan Rowland, New Carlisle Tecumseh.

DIVISION III

First team

Offense

Ends_Noah Kremer, Franklin, 6-4, 180, sr.; Ghye Wilson, Eaton, 5-10, 166, sr.; Greg Jackson, Cincinnati Northwest, 5-10, 161, sr. Linemen_Justin Clark, Cincinnati Mount Healthy, 6-4, 270, sr.; Nate Monnin, Piqua, 6-5, 267, sr.; Connor Barton, Wilmington, 6-2, 280, jr.; Dan Troxell, New Richmond, 6-3, 280, jr. Quarterback_Brandon Shelton, Cincinnati Northwest, 6-0, 190, sr.; Josh Anderson, New Richmond, 5-9, 172, so. Backs_Ryan Montgomery, Franklin, 5-11, 185, jr.; Raveion Hargrove, Trotwood-Madison, 5-7, 165, jr. Kicker_Cole Carmosino, Cincinnati Archbishop McNicholas, 5-10, 180, sr.

Defense

Linemen_Tristen Cox, Piqua, 6-4, 294, sr.; Lamont Harris, Dayton Carroll, 6-3, 225, sr.; Devon Smith, Trotwood-Madison, 6-0, 197, sr.; Lonnie Phelps, Cincinnati Mount Healthy, 6-0, 205, so. Linebackers_Trayvon Wilburn, Cincinnati Mount Healthy, 6-2, 190, sr.; Logan Eldridge, Greenville, 5-10, 195, sr.; Kobe Vinegar, Trotwood-Madison, 5-10, 170, sr.; Jacob Cyrus, New Richmond, 5-10, 185, sr. Backs_Trenten Scott, Franklin, 5-9, 175, sr.; Ethan Gundler, New Richmond, 6-1, 175, sr.; Dawson Martin, Dayton Belmont, 5-11, 180, jr. Punter_Alex Story, Dayton Carroll, 6-0, 185, sr.

Offensive player of the year: Ryan Montgomery, Franklin

Defensive player of the year: Jacob Cyrus, New Richmond

Coach of the year: Brad Childers, Franklin

Second team

Offense

Ends_Dylan Beaugard, Wilmington, 5-10, 170, jr.; Hayden Nease, Bellefontaine, 6-2, 210, sr.; Gage Kramer, New Richmond, 6-4, 230, sr. Linemen_Nate Glossip, Franklin, 6-1, 225, sr.; James Williams, Trotwood-Madison, 6-3, 240, sr.; Tanner Orona, Oxford Talawanda, 6-4, 280, sr.; Dalton Kopelic, Greenville, 6-3, 280, sr. Quarterback_Braden White, Franklin, 6-3, 205, jr.; Dezmin Lyburtus, Bellefontaine, 6-0, 175, jr. Backs_Allen Schrubb, Piqua, 6-1, 237, sr.; Cole Barhorst, Tipp City Tippecanoe, 5-8, 181, jr. Kicker_Caiden Smith, Tipp City Tippecanoe, 6-0, 157, jr.

Defense

Linemen_Drew Ashurst, Bellbrook, 6-2, 240, jr.; Andrew O’Donnel, Oxford Talawanda, 6-4, 230, sr.; Peyton Schweickart, New Richmond, 6-2, 205, sr.; Michael Carter, Cincinnati Northwest, 6-2, 225, sr. Linebackers_Tyler Long, Cincinnati Hughes, 6-1, 215, jr.; Justin Havens, Bellbrook, 6-0, 205, sr.; Ben Schmiesing, Piqua, 6-2, 203, jr.; Mikey’ion Hunter, Trotwood-Madison, 5-11, 212, sr. Backs_Cade Rogers, Tipp City Tippecanoe, 5-9, 165, sr.; Dylan Cole, Piqua, 6-1, 193, sr.; Cam Voelker, Cincinnati Archbishop McNicholas, 6-0, 175, sr. Punter_Aaron Hughes, Tipp City Tippecanoe, 6-0, 174, sr.

Honorable Mention

Corey Bozic, New Richmond; Clayton Farmer, New Richmond; Nick Sanchez, New Richmond; Tony Buckley, Cincinnati Hughes; DeMario Johnson, Cincinnati Hughes; Kevon Cephas, Cincinnati Hughes; Terrell Sparks, Cincinnati Hughes; De’Zion Coleman, Cincinnati Hughes; Deedgar Cooks, Dayton Ponitz Tech; Shawn Young, Dayton Ponitz Tech; Xavier Henry, Dayton Ponitz Tech; Jamil Freeman, Dayton Ponitz Tech; Derek Black, Dayton Ponitz Tech; Wyatt Fischer, Mount Orab Western Brown; Seth Becker, Mount Orab Western Brown; Zach Stacy, Mount Orab Western Brown; Noah Hill, Mount Orab Western Brown; Caleb Johnson, Trotwood-Madison; Markell Stephens-Peppers, Trotwood-Madison; Daylon Duverglas, Trotwood-Madison; James Parker, Trotwood-Madison; Ollohjuwon Wellington, Norwood; Matt Goodman, Norwood; Wyatt Hillard, Franklin; Matt Schneider, Franklin; Matt Centers, Franklin; Melech Hutchison, Bellefontaine; Cole Braun, Bellefontaine; Jerome Smith, Bellefontaine; Andrew Reenan, Cincinnati Northwest; Brady Evans, Wilmington; Cam Haynes, Cincinnati Archbishop McNicholas; Matt Isemann, Cincinnati Archbishop McNicholas; Zach Woodke, Cincinnati Archbishop McNicholas; Elijah Malcolm, Dayton Belmont; Jadon Furlow, Dayton Belmont; Jimmy Strunk, Goshen; Chandler Wren, Bellbrook; Zach Anro, Hamilton Ross; Joe Valentine, Hamilton Ross; Nick Riley, Dayton Carroll; Matt Garber, Tipp City Tippecanoe; Austin Subler, Tipp City Tippecanoe; Quenten Williams, Tipp City Tippecanoe; Trae Wood, Greenville; Bryan Cook, Cincinnati Mount Healthy; Derell Williams, Cincinnati Mount Healthy; Justice Waller, Cincinnati Mount Healthy; Robert Corbin, Cincinnati Mount Healthy.

DIVISION IV

(No Greene County-area schools in this division)

DIVISION V

First team

Offense

Ends_Mason Bernhardt, Cincinnati Hills Christian Academy, 6-5, 200, jr.; Colin Wuebker, Anna, 6-0, 180, sr.; Jack Cravaack, Cincinnati Madeira, 6-5, 230, jr. Linemen_Lane McKinney, Springfield Northeastern, 6-4, 285, sr.; Nick Noyen, Cincinnati Hills Christian Academy, 6-2, 280, sr.; Eric Knapke, Versailles, 5-11, 220, sr.; Ryan Wichman, Cincinnati Hills Christian Academy, 6-5, 280, jr. Quarterback_Danny Vanatsky, Cincinnati Hills Christian Academy, 6-2, 190, jr.; Tristan Greene, Blanchester, 5-9, 175, sr. Backs_Ridge Reed, Carlisle, 6-1, 220, sr.; Kesean Gamble, Cincinnati Hills Christian Academy, 6-1, 218, sr. Kicker_Chris Landgrebe, Cincinnati Madeira, 6-0, 155, sr.

Defense

Linemen_Reece Human, Carlisle, 6-2, 255, sr.; A.J. Hammonds, Cincinnati North College Hill, 6-4, 230, sr.; Keaton Lucous, West Milton Milton-Union, 6-2, 210, sr.; Isaiah Harding, Jamestown Greeneview, 5-11, 230, sr. Linebackers_Steven Cooper, Bethel Bethel-Tate, 5-11, 198, sr.; Caleb Boy, Carlisle, 6-2, 210, sr.; Derrick Skinner, Dayton Northridge, 5-9, 185, sr.; Ben Collado, Cincinnati Hills Christian Academy, 6-0, 212, sr. Backs_KieVaughn Sanks, Cincinnati Aiken, 5-8, 170, so.; Cody Shiver, Cincinnati Hills Christian Academy, 6-3, 190, sr.; Krue Thwaits, West Milton Milton-Union, 6-0, 185, sr. Punter_Ethan Bradds, Jamestown Greeneview, 6-5, 250, sr.

Offensive player of the year: Kesean Gamble, Cincinnati Hills Christian Academy

Defensive player of the year: Isaiah Harding, Jamestown Greeneview

Coach of the year: Jeremy Pflug, Cincinnati Aiken

Second team

Offense

Ends_Casey Hayes, Springfield Northeastern, 6-4, 185, sr.; Jordan Yelling, Cincinnati Deer Park, 6-0, 165, sr.; D.J. Chambers, Carlisle, 5-10, 200, jr. Linemen_Tahjay Woodward, Cincinnati Aiken, 6-5, 285, sr.; Steve Summer, Carlisle, 6-4, 295, sr.; Adam Reidinger, Springfield Northwestern, 6-4, 300, so.; Garrett Wilson, Jamestown Greeneview, 6-0, 245, sr. Quarterback_Collin Matt, Jamestown Greeneview, 6-0, 185, sr.; Tim Williams, Cincinnati Aiken, 6-2, 180, jr. Backs_Bailey Wallen, Brookville, 5-10, 195, jr.; Greg Corn, Cincinnati Madeira, 5-9, 165, sr. Kicker_Bryce Wilson, Jamestown Greeneview, 6-0, 170, sr.

Defense

Linemen_Tyler Courtright, West Milton Milton-Union, 6-4, 250, jr.; Jacob Heitkamp, Versailles, 6-5, 205, sr.; Cameren Alber, Brookville, 6-3, 205, sr.; Matt Gelhaus, Cincinnati Madeira, 6-5, 210, jr. Linebackers_Hunter Collier, Blanchester, 5-6, 185, sr.; Luke Newton, Clermont Northeastern, 5-10, 205, jr.; Alex Cruea, Brookville, 6-2, 210, sr.; Jonny Moorman, Versailles, 5-9, 170, sr. Backs_Zayne Hart, Carlisle, 5-10, 180, sr.; Mitchell Paulus, Versailles, 6-2, 185, sr.; Wyatt Floyd, Lees Creek East Clinton, 6-0, 155, jr. Punter_Gage Voorhees, Springfield Northwestern, 5-10, 185, jr.

Honorable Mention

Isaac Carpenter, Cincinnati Hills Christian Academy; Darian Wood, Cincinnati Hills Christian Academy; Justin Peck, Cincinnati Hills Christian Academy; Seth Deaton, Dayton Northridge; Tommy Peaco, Dayton Northridge; Town Hines, Dayton Northridge; De’Quan Freeman, Cincinnati Aiken; DeMarco Fairbanks, Cincinnati Aiken; Quenton Miller, Blanchester; Dylan Fawley, Blanchester; Marcos Torres-Garcia, Blanchester; Branson Campbell, Blanchester; Nick Hopkins, Blanchester; Tavor Mowry, Blanchester; Logan Baker, Carlisle; Bo Bey, Versailles; Jaren Evans, Lees Creek East Clinton; Anthony Osburn, Lees Creek East Clinton; Bradley Lewis, Bethel Bethel-Tate; Tommy Smith, Jamestown Greeneview; Alex Steele, Camden Preble Shawnee; Nick O’Meara, Brookville; Adam Wieczorek, Cincinnati Madeira; Muhammad Bah, Cincinnati Shroder Paideia; Djimon McNear, Cincinnati Shroder Paideia; Gerrico Taul, Cincinnati Shroder Paideia; Zack Scroghans, Cincinnati Shroder Paideia; Corey Lackey, Cincinnati Shroder Paideia.

DIVISION VI

(No Greene County-area schools in this division)

DIVISION VII

(No Greene County-area players selected in this division)

Isaiah Harding (55) shown here blocking on offense, was named the Division V Defensive Player of the Year.
http://xeniagazette.com/wp-content/uploads/2016/11/web1_Harding55_PS.jpgIsaiah Harding (55) shown here blocking on offense, was named the Division V Defensive Player of the Year.

Xenia’s Division II first teamer Meechi Harris.
http://xeniagazette.com/wp-content/uploads/2016/11/web1_HarrisRun_PS.jpgXenia’s Division II first teamer Meechi Harris.

Beavercreek’s Jackson Knipper (30) is a Division I first team defensive standout.
http://xeniagazette.com/wp-content/uploads/2016/11/web1_KNipperBCreek_PS.jpgBeavercreek’s Jackson Knipper (30) is a Division I first team defensive standout.

Also a talented tight end, Greeneview’s Ethan Bradds was named the Division V first-team punter.
http://xeniagazette.com/wp-content/uploads/2016/11/web1_BraddsPunter_PS.jpgAlso a talented tight end, Greeneview’s Ethan Bradds was named the Division V first-team punter.

Fairborn’s Brandon Easterling (3) can add D-II defensive first team selection to his record-setting 2016 season.
http://xeniagazette.com/wp-content/uploads/2016/11/web1_EasterlingRun_PS.jpgFairborn’s Brandon Easterling (3) can add D-II defensive first team selection to his record-setting 2016 season.

By The Associated Press

comments powered by Disqus